Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Szkolenia dla Ciebie - Szkolnastrona.pl - Szkolenia

Kontakt

Telefon: 882 054 205

szkolenia@szkolnastrona.pl

Wyszukiwarka

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Szkolenia dla Ciebie

 • Zostałem adminem i co teraz? – strona www krok po kroku

  Jesteś początkującym adminem? Chciałbyś, żeby ktoś podpowiedział Ci co, jak i dlaczego zrobić na stronie? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy szkolenie pt. „Zostałem adminem i co teraz? – strona www krok po kroku”.

  Więcej o
 • Panel bez tajemnic - o czym dobry administrator wiedzieć powinien

  Masz już podstawową wiedzę z zakresu prowadzenia strony internetowej, ale nadal panel do zarządzania treścią ma przed Tobą parę tajemnic? Pokażemy Ci w jaki sposób wykorzystać możliwości narzędzia, aby zarządzanie stroną nie stanowiło problemu.

  Więcej o
 • Strona www placówki - jak nie zwariować w gąszczu standardów i wymogów?

  Prawne aspekty prowadzenia strony wywołują u Ciebie gęsią skórkę? Obiły Ci się o uszy tematy: prowadzenia BIP-u zgodnie z wymogami ustawy, konieczności dostosowania strony www do zasad dostępności...?

  Więcej o
 • Tędy po trendy - co i jak robią najlepsi

  Zarządzanie stroną www placówki nie stanowi dla Ciebie problemu, znasz podstawowe zasady, ale popadłeś w rutynę i straciłeś swój entuzjazm? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Przygotowaliśmy szkolenie "Tędy po trendy - co i jak robią najlepsi".

  Więcej o